• Cvičenie pri hudbe

• Vždy v pondelok a v stredu o 18:30 hod cvičíme pri hudbe. Začíname 3.10.2022 v telocvični ZŠ.

Teší sa na vás Gabika!

• ZMENA PRE MŠ J. ZÁVODSKÉHO 16, ŽILINA PRI ODOBERANÍ OBEDA V PRVÝ DEŇ CHOROBY

• Ak dieťa ochorie cez víkend, je možnosť si obed odobrať do vlastných nádob, ale len v 1.deň choroby cez okienko kuchyne (ako je  vchod do kuchyne - Školská 49) v čase od 10,30 do 11,30hod – mimo výdaja obedov po telefonickej dohode do 10,00hod. na čísle 0911 863 366 z dôvodu, aby obed nebol poslaný do MŠ J. Závodského 16, Žilina.

Do našich jednorazových nádob už nebudú obedy vydávané!

• ZMENA PRE ZŠ PRI ODOBERANÍ OBEDOV V PRVÝ DEŇ CHOROBY

•

Ak žiak, stravník ochorie cez víkend, je možnosť si obed odobrať do vlastných nádob, ale len v 1.deň choroby cez okienko kuchyne (ako je vchod do kuchyne) v čase od 10,30 do 11,30hod. – mimo výdaja obedov!

Už nie je potrebné sa vopred telefonicky dohodnúť! Pri nedodržaní hore uvedeného času výdaja do obedárov sa môže stať, že zákonný zástupca bude musieť dlhšie počkať, kým mu bude obed vydaný do jeho vlastných nádob.

Do našich jednorazových nádob už nebudú obedy vydávané!

• Voľné pracovné miesta v MŠ

• Základná škola s materskou školou, Školská 49, 010 04 Žilina

oznamuje voľné pracovné miesta:

Učiteľ/učiteľka v materskej škole /zastupovanie počas PN-ky/

Predpokladaný termín nástupu: ihneď

Základné požiadavky:

• minimálne stredoškolské  vzdelanie s maturitou alebo vyššie vzdelanie, splnenie kvalifikačných predpokladov a kritérií pre výkon funkcie – učiteľ/ka v materskej škole,
            • bezúhonnosť,
            • zdravotná spôsobilosť,
            • znalosť práce s PC (Word, Excel, internet),
            • flexibilita, kreativita,
            • komunikatívnosť, zodpovednosť,
            • príjemné vystupovanie.

Znalosti:

– zákon č. 138/2019 Z. z.

Stručná charakteristika: Učiteľ/ka v materskej škole

Platové podmienky: – v súlade so  zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.  Zamestnanci s praxou podľa počtu odpracovaných rokov a získaných atestácii a kreditov.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom je nutné doručiť elektronickou formou na emailovú adresu: riaditel@zsmszavodie.sk najneskôr do 15.9.2022 do 12:00 hod.

K žiadosti je potrebné pripojiť písomný súhlas uchádzača so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas so spracovaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu skončí ukončením výberového pohovoru. Po uplynutí tejto doby budú osobné údaje vymazané, skartované.

Odpovede  na výberové stretnutie  budeme adresovať iba tým uchádzačom, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a kritéria pre výkon funkcie.

• Indické bájky očami slovenských detí

• Aj v tomto roku sa konala výtvarná súťaž Indické bájky očami slovenských detí (8. ročník). Cieľom súťaže je rozšíriť si poznatky o indickej kultúre, o živote a spôsobe myslenia jej obyvateľoch, dejinách a tradíciách zameraných na ochranu života, dôležitosť vzájomnej pomoci a na to, že sa nám dobré skutky v budúcnosti vrátia.

Medzi ocenenými sú aj naši žiaci, ktorí navštevujú SZUŠ - Max Winkler, Lucia Hodasová, Eliáš Macek.

Slávnostné vyhodnotenie sa uskutoční 16.9.2022 v Dome Kultúry v Liptovskom Mikuláši.

Víťazné práce si môžete pozrieť TU.

plagat_slavnostne_vyhodnotenie_108.pdf​​​​​​​